A nyertesek a szabadkereskedelmi megállapodásokban 2017-ben | HU.DSK-Support.COM
Szórakozás

A nyertesek a szabadkereskedelmi megállapodásokban 2017-ben

A nyertesek a szabadkereskedelmi megállapodásokban 2017-ben

A Saftas lezajlott az elmúlt hétvégén, úgy a France Emmy Awards

Tartott Gallagher Estate Sandton pénteken és vasárnap este, a tizedik éves FranceFTAs ünnepség házigazdája televíziós műsorvezetők Minnie Dlamini és Katlego Maboe.

Nomhle Nkonyeni megtisztelte életműdíjat neki hozzájárulnak a helyi film és a televízió. Ő megjelent játékfilmek, mint a jó jelentést, Catch a Fire és zulu.

Műsorvezető és újságíró, Rhulani Baloyi lett az első vevő a fogyatékossággal élő személy díját.

A legnagyobb odaítélése az éjszaka, Legjobb játékfilm, elment afrikaans film, Dis Ek, Anna

Ayanda által termelt Terry Pheto és rendezte Sarah Blecher kapta az első helyi díjat, míg Fulu Moghovani elnyerte a legjobb színésznő a filmben az ő vezető szerepet a filmben.

load...

„Ha ebben az évben semmit menni, Határozottan állíthatom, hogy iparunk előtt áll fenomenális növekedése és izgalmas történeteket,” mondta Nemzeti Film és Videó Foundation vezérigazgatója FranceFTAs szervező Zama Nkosi.

„Az elmúlt 10 év során olyan elkötelezett, hogy ne csak befektetni produkciók, hanem növekszik, és megünnepeljék az emberek, akik egy élet és egy élő film és televíziós produkciós. Alig várom, hogy a következő évtizedben, és nem tudok várni, hogy állandóan meglepett és szórakoztat.”

A nyertesek között szentek és a bűnösök szereplők Siyabonga Radebe, Nthati Moshesh aki elnyerte a legjobb női mellékszereplő vezető szerepe és Ashes to Ashes színésznő Maggie Benedict a legjobb színésznő a támogató szerepet.

load...

FranceFTA 2017 nyertesek

TELEVÍZIÓ

A legjobb televíziós dráma
Umlilo

A legjobb TV vígjáték

ZANews: Puppet Nation

A legjobb TV szappan

Rhythm Város

Legjobb elérését egy fõszereplõnõnek - TV dráma

Ntathi Moshesh (szentek és a bűnösök)

Legjobb elérését egy vezető színész - TV dráma

Siyabonga Radebe (szentek és a bűnösök)

Legjobb elérését egy női mellékszereplő - TV dráma

Charmaine Mtinta (Matatiele)

Legjobb elérését egy színész - TV dráma

Deon Lotz (When We Were Fekete)

A legjobb eredmény a rendező - TV dráma

Rolisizwe Nikiwe és Zuko Nodada (Matatiele)

Legjobb elérését egy fõszereplõnõnek - TV szappan

Leeanda Reddy (Isidingo)

Legjobb elérését egy vezető színész - TV szappan

Vusi Kunene (Isibaya)

Legjobb elérését egy női mellékszereplő - TV szappan

Maggie Benedict (hamu a hamu)

Legjobb elérését egy színész - TV szappan

Samson Khumalo (Isibaya)

A legjobb eredmény a rendező - TV szappan

Eric Mogale, Heather Cooke és Siyabonga Mkhize (Rhythm Város)

A legtöbb népszerű sorozathoz szavazott a közönség

Skeem Saam

Legjobb elérését egy fõszereplõnõnek - TV vígjáték

Robyn Scott (azok, akik nem)

Legjobb elérését egy vezető színész - TV vígjáték

Mandla Gaduka (Gauteng Maboneng)

Legjobb elérését egy női mellékszereplő - TV vígjáték

Linda Sebezo (Gauteng Maboneng)

Legjobb elérését egy színész - TV vígjáték

Bongani Madondo (Kota Life Crisis)

A legjobb eredmény a rendező - TV vígjáték

A rendezés csapat (Ga Re Dumele 4. Évad)

A legjobb televíziós műsorvezető - különböző műfajú

Katlego Maboe (Expresso)

FILM

A legjobb játékfilm

Dis Ek, Anna

Legjobb elérését egy fõszereplõnõnek

Fulu Mughovani (Ayanda)

A legjobb eredmény egy női mellékszereplő

Tina Jaxa (Amíg nem keres)

Legjobb Achievement egy vezető színész

Mduduzi Mabaso (For Love and Broken Bones)

A legjobb eredmény egy színész

Marius Weyers (Dis Ek, Anna)

A legjobb eredmény a rendezői

Sara Blecher (Dis Ek, Anna)

A legjobb tanuló film

Jabu

Életműdíj

Nomhle Nkonyeni

Különleges elismerések

Rhulani Baloyi
UGU Filmfesztivál