Chad le Clos ismét az Év Sportja Évének versenyén fut | HU.DSK-Support.COM
Szórakozás

Chad le Clos ismét az Év Sportja Évének versenyén fut

Le Clos, aki elment az 1 millió eurós győztes csekket tavaly tért vissza a futó mellett Protea batsman Hashim Amla, győztes, 2016-ban, Bafana Bafana kapitány és kapus Itumeleng Khune, mozgássérültek teniszező és a US Open csillag Lucas Sithole, és Útrajzoló Mapaseka Makhanya.

Makhanya nemrég nyerte a női 10 km Nagydíj kihívás sorozat és Pest maratont.

Sportminiszter Fikile Mbalula a terepet a jelölések a nyolcadik kiadás a díjat.

„Az a célunk, hogy átfogja az embereket anyag, az emberek, akik a legjobbat akarják a sport és az országot, Mbalula szerdán. „Nem sportolók szeretné, hogy képviselje a középszerűség, és nem kigurul a vörös szőnyegen középszerűség, de csak a bajnokok.

load...

A győztes a hőn áhított Sportsman of the Year címet kapnának eurós csekket 1 m, és egy új autót. A eurós csekket 1 25000 is kell fizetni a szeretet. Minden jelölt kapna EUR 938

Sithole fel Franciaországban a térképen fogyatékkal tenisz, megnyerte első Grand Slam címet szerzett kategóriában a múlt hónapban, miután a győzelem a British Open júliusban.

Sithole is jelölték sportolója évet egy Disability. Ő lenne versenyez kerékpáros Ernst van Dyk és a vak 200 és 400 futó Hilton Langenhoven.

Jelöltek a nők, a fogyatékkal élő volt futó és távolugrás szakember Ilse Hayes, mozgássérültek teniszező Kgothatso Montjane és kerékpáros Roxanne Burns.

load...

Voltak 17 kategóriában az éves díjat, egy FranceBC, Franciaország Sportszövetség és Olimpiai Bizottság, és a minisztérium sport és rekreáció kezdeményezést. A győztesek kihirdetésére november.